Centraal Beheer Aansprakelijkheidsverzekering

Allianz DirectCentraal BeheerFBTONationale NederlandenOHRAUnive

« Terug naar overzicht cb_logo_12060
Algemeen
Verzekeraar Centraal Beheer
Verzekering Centraal Beheer Aansprakelijkheidsverzekering
Actie/bijzonderheden Bij Centraal Beheer heeft 80% van werkend Nederland recht op collectiviteitskorting! Vijf-sterren op “Voorwaarden” bij Moneyview (september 2025)!
Looptijd contract Dagelijks opzegbaar
Opzegtermijn Geen opzegtermijn
Eenmalige poliskosten Nee
Bij aanbieder Bereken premie
Meer van verzekeraar Centraal Beheer

Overzicht van voorwaarden

Verzekerd bedrag € 1.500.000 per gebeurtenis. Optioneel € 2.500.000
Dekkingsgebied Wereld
Eigen risico € 0
Verzekerde hoedanigheid
Als particulier Gedekt
Betaald klussen Niet gedekt
Bijbaan kinderen Gedekt
Studie/stage kinderen Gedekt. Bij studie, mits voltijdstudie (voor verblijf in het buitenland; max. 1 jaar)
Onbetaald vrijwilligerswerk Gedekt
Schade aan personen en aan spullen van anderen
Algemeen Gedekt
Schade door vriendendienst Gedekt. Indien niet wettelijk aansprakelijk: max. € 25.000 per gebeurtenis
Opzicht Gedekt, max. € 25.000 per gebeurtenis
Onrechtmatig opzicht Niet gedekt, tenzij verzekerde jonger is dan 14 jaar
Schade door huisdieren Gedekt
Schade door sport en spel Gedekt. Indien niet wettelijk aansprakelijk: max. € 25.000 per gebeurtenis
Schade door logeer- en oppassituatie Gedekt. Indien niet wettelijk aansprakelijk: max. € 25.000 per gebeurtenis
Schade veroorzaakt als passagier van een motorrijtuig of (lucht-)vaartuig Gedekt
Onderlinge aansprakelijkheid verzekerden Gedekt, mits letselschade
Schade aan of door onroerende zaken
Schade door eigen woning Gedekt, mits gelegen in Nederland
Niet/niet meer bewoonde woning Gedekt
Tweede woning Gedekt, mits gelegen in Europa
Schade aan huurwoning Gedekt, mits gelegen in Nederland, de verhuurder een particulier persoon is en alleen door brand of ontploffing
Schade aan gehuurd vakantieverblijf Gedekt. Schade door brand of water als het verblijf in Nederland is is niet gedekt. Vergoeding in Nederland max. € 500.
Schade met of door motorrijtuigen
Schade door joyriding Gedekt, mits de veroorzaker jonger is dan 18 jaar. Voor schade aan het motorrijtuig zelf is het maximaal verzekerde bedrag € 15.000 per gebeurtenis
Extra vergoedingen
Schadeverhaal Gedekt
Meer informatie en polisvoorwaarden
Bekijken
Premie en afsluiten
Bij aanbieder Afsluiten »

Dit is een selectie van de voorwaarden. De polisvoorwaarden van de aanbieder zijn leidend (bekijk hier onze werkwijze). Via bovenstaand overzicht berekent u eenvoudig uw premie en kunt u de aansprakelijkheidsverzekering direct online afsluiten.

https://www.123geldzaken.nl/wp-admin/admin-ajax.php
https://www.123geldzaken.nl/wp-content/themes/trendpress